Prostovoljno gasilsko društvo Teharje. Že od leta 1921

Letovanje mladih gasilcev na Rogli

Naši mladi gasilci so skupaj s prijatelji iz PGD Prožinska vas letovali na Rogli. Pestro gasilsko letovanje je potekalo od srede, 2. 7. 2014 do nedelje, 6. 7. 2014. Skupno je letovalo 25 otrok iz obeh društev in 5 mentorjev (iz PGD Teharje 7 otrok in 1 mentorica). V času letovanja so otroci opravljali gasilske veščine: preventivec, naravoslovec-gozdar, likovnik, novinar-fotograf in bolničar. Podali smo se na pohod do Lovrenških jezer in po Škratovi poti, preizkusili smo se v gasilskih štafetnih športnih igrah, plezali po plezalni steni, se kopali v hotelskem bazenu, uživali ob zvokih različnih melodij v disku, se popeljali s štirisedežnico Planja na panoramsko vožnjo po Rogli in drveli s sanmi po sankališču Zlodejevo. Na letovanju smo se veliko presmejali, uživali v pestrosti različnih talentov, ki jih premore vsak posameznik, naučili smo se strpnosti, postali smo pravi prijatelji, tu in tam pa je preskočila tudi kakšna ljubezenska iskrica. 🙂 Bilo nam je lepo in si želimo, da se prihodnje leto zopet srečamo na podobnem letovanju.

Komentiranje je zaprto.

Ko kličeš 112:

Ko kličete številko 112 povejte:

~ Kdo kliče in kaj se je zgodilo

~ Kje in kdaj se je zgodilo

~ Koliko je ponesrečencev

~ Kakšne so poškodbe

~ Kakšne so okoliščine na kraju nesreče

~ Kakšno pomoč potrebujete